Awwwards

1. Kuidas puhastada okkapaneeli tolmust?

Tolmutestid on näidanud, et tolmu kogunemine okkapaneelile on minimaalne. Akustilistes paneelides kasutusel olev lambavilt on antistaatiline ja seetõttu tõrjub see tolmu eemale. Lisaks on männiokaste kandepind niivõrd väike, et tolm ei jää sinna püsima. Juhul, kui pika aja möödudes on puhastamine siiski vajalik, soovitame kasutada pehmete harjastega tolmuimejaotsikut.

2. Kui palju kaalub okkapaneel?

Akustilise paneeli 1 m² kaal on 14 kg. Dekoratiivse paneeli 1 m² kaal on 7 kg.

3. Mis läbimõõduga on okkapaneel?

Akustilise paneeli minimaalne läbimõõt on 9 cm ja dekoratiivse paneeli läbimõõt on 4 cm.

4. Kuidas peavad paneelide värvid vastu UV kiirgusele?

Kasutame oma paneelidepuhul ainult UV-kiirgusele vastupidavaid värve.

5. Kuidas on paneelid raamitud?

Paneelidele lisame vastavalt kliendi soovile alumiiniumist või täispuidust raami. Paneele on võimalik paigaldada ka ilma raamita. Samuti on omavahel võimalik ühendada mitut raamita paneeli, mille puhul jääb liitumiskoht märkamatuks.

6. Kas paneelile saab lisada valgustust?

Jah, paneelidele saab lisada LED-valgustuse, mis toob paremini esile männiokaste struktuuri. Eritellimuste puhul saab paneelile jätta kohad valgustuse paigaldamiseks.

7. Millise suuruse ja kujuga paneele on võimalik teha?

Otsustusprotsessi lihtsustamiseks on meil olemas erinevad standardmõõdud, mis sobivad enamikes olukordades. Erisoovide puhul võtame aga vastu ka eritellimusi, mille puhul on võimalik paneele teha mistahes kuju ja suurusega. Akustilise paneeli mahu vajaduse osas on mõistlik teha ruumis mõõtmised, mida saame ise läbi viia.

8. Kuidas paneeli kinnitada?

Standardpaneelidel on küljes kinnitusvahendid ning kaasas ka kinnitamise õpetus. Eritellimuste puhul kanname paneelide paigalduse eest hoolt ise.

9. Mida teha, kui okkapaneel saab kahjustada?

Kahjustatud osa asendame uuega. Kui kahjustus on ulatuslik, on lihtsam asendada kogu paneel.